Biznes foto — kopia przerobiona

Kilka słów o mnie

Kim jestem – MELTER. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako trener oraz handlowiec / sprzedawca (sprzedaż pośrednia i bezpośrednia). Moje działania potwierdzone są licznymi sukcesami zarówno moimi, jak i osób przeze mnie szkolonych.

Osoby te miały przyjemność korzystać z porad oraz być wprowadzone w pasjonujący świat umiejętnego komunikowania się z otoczeniem. Udało mi się przekazać im pasję, którą rozwijają do dziś. Część z nich otworzyła własny biznes, natomiast o innych walczą teraz pracodawcy. Pomogłem stanąć na nogi wielu małym i średnim firmom, wzbogacam o nową jakość korporacje. Moje szkolenia wyróżniają się, ponieważ jestem świadomym praktykiem, a przede wszystkim humanistą. Osadzam w kontekście naukowym praktyczne techniki.

Moją jakość wzbogaciło to, że sam przeszedłem dziesiątki szkoleń prowadzonych przez znanych mówców i trenerów rozwoju osobistego. Uczestniczyłem w kilkuset godzinach wykładów i ćwiczeń z wieloma wybitymi profesorami z UJ, UMK, UAM. Mimo tego cały czas uczę się z pokorą od osób, które zawodowo zajmują się motywacją, sprzedażą i szkoleniami, a także od ludzi otaczających mnie na co dzień. Uwielbiam to co robię, bo to moja pasja.  Pozwól, że podzielę się tą pasją również z Tobą!

Dowiedz się o mnie więcej

Zawsze fascynowało mnie to z jak różną energią i efektem można zrobić tą samą rzecz. Każdy z nas zna osoby charyzmatyczne, które samą swoją obecnością potrafią działać inspirująco i motywująco na innych.  Jednak nie chodzi o to aby każdy z nas stał się taką osobą, a jedynie odnalazł w sobie pewne jej cechy i umiejętnie je wykorzystał. Ważne również by mieć pojęcie o choćby podstawowych mechanizmach, które rządzą komunikacją. Dla przykładu – często przyczyna kłótni, ważnych rozmów czy negocjacji jest tylko pretekstem ukrywającym prawdziwe sedno sprawy. Wszystko jest niczym jaskinia platońska – wielki teatr słów i gestów. Dlatego nasza umiejętność poruszania  się w świecie iluzji i to, jak trafnie wyłapujemy meritum, stanowi o naszym życiu.

Przez lata starałem się z długofalowym efektem, dostosować pewne techniki rozmowy do etycznych zasad, tak aby sprzedaż była pomocą, a nie kolokwialnie mówiąc „wciskaniem”. Tak aby obiektywnie przedstawić produkt, pokazać jego zalety ale i wady (również te, które firmy chciałby ukryć). Starając się przekonać kogoś do swojej racji, jestem, najbardziej jak potrafię, otwarty na opinie i sugestie, ponieważ  uważam, że dzięki temu cały czas się rozwijam.

Na moje podejście do życia wpłynęło również, że urodziłem się i wychowałem w Szczecinie. Miałem tam do czynienia z naszymi zachodnimi sąsiadami, których zawsze szanowałem za ich uporządkowanie i precyzję. Jestem patriotą i cenię swój kraj. Mam świadomość, że zawiła historia nauczyła nas – Polaków, niesamowitego sprytu, dzięki, któremu przetrwaliśmy. To właśnie te cechy przez lata starałem się połączyć – polski spryt i inteligencję oraz niemiecką dokładność i precyzję. Przebywałem w bardzo różnych środowiskach starając się odnaleźć swoje miejsce. Z każdego z tych środowisk wyniosłem pewne wartości i umiejętności.

Na koniec dodam, że walczę na rynku z niechlujnością i populizmem. Uważam, że udało mi się znaleźć złoty środek i połączyć praktykę z silnym filarem teorii, którą regularnie poddaję konfrontacji. Dlatego zapraszam Cię do tego abyś zainwestował w narzędzia, z których korzystasz na co dzień. Robisz to rozmawiając z pracownikiem, pracodawcą, klientami, współmałżonkiem, rodzicami, teściami, dziećmi, urzędnikami itd. Pomogę Ci lepiej zrozumieć otoczenie i siebie samego, a ostatecznie zarobić pieniądze. Uświadomię Ci ile okazji do zarobku już straciłeś oraz jak ważne jest aby inwestować w siebie samego.

Co mnie wyróżnia:

  • Moja praca jest jednocześnie moją pasją;
  • Zanim zaczniemy współpracę poznaję Ciebie i Twój produkt;
  • Moje wartości: jakość, klasa, etyczne zachowanie;
  • Stawiam na: praktyczność, dobrą atmosferę i naukę poprzez zabawę;

Chcę podzielić się z Tobą:

  • Bogatym doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej oraz na odległość;
  • Znajomością funkcjonowania mechanizmów biznesowych w małych i średnich firmach oraz korporacjach;

Poznajmy się!

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt!